Ana içeriğe atla

Açıklanmadı gitti...

Şu sınav sonucu bi açıklanmadı gitti. Cevap anahtarı çıkarsınlar diye erlere verdilerse yandık :) Aslında çok kolay bu iş beni sabahlara kadar ayakta boş boş beklettiler ha açıklandı ha açıklancak diye oysa beni erken alsalar 2 gün askere ben çoktaaaann girmiştim bütün sınav sonuçlarını. Herkes paşa paşa 11 de birliğinde olurdu. Şimdi açıklayacaklar pazartesi günü zaten bayram yaklaşıyor. Yakın yer çıksa otobüs bileti bulamazsın uzak yer çıksa uçak bileti bulamazsın yandık yani.Kara deniz çıksa bana ne kebap olur eniştemin yanında giderim paşalar gibi. İlla geç gidip dayak atacaklar bize ondan sonra askeri mahkemeye sonrada doğruca disko. Haydaaa oldumu şimdi :)

Oysa ne kolay sitedeki sayfada 317 yi 319, Ağustosuda Aralık yapacaklar bitti gitti bu kadar bu iş .. Bu da mehtap sıkıştırması olsa gerek. Askere almadan sinir küpü yaptılar beni :)

Aday numaram 35484 bakan olursa haber versin.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kim, ne zaman, ne bulmuş?

1900: Lord Rayleigh= Kısa dalgaboyuları için kara cisim kanununun istatistiksel gösterimi 1900: Ernest Rutherford= Radyoaktif yarı ömrünün hesaplanması 1900: Antoine Henri Becquerel= Beta ışınlarının elektron oldukları iddiası 1900: Lummer, Pringsheim Rubens, Kurlbaum= Kısa dalga boylarında Wien'in kara cisim kanununun başarısızlığı 1900: Max Planck= Kara cisim radyasyonunda quanta , Planck'ın kara cisim prensibi ve Planck sabiti 1900: Paul Villard= Gamma ışınları 1900: Friedrich Dorn= Element 86, radon 1900: Pyotr Lebedev= Radyasyon basıncı ölçüldü 1901: Max Planck= Planck sabiti, Boltzmann sabiti, Avogadro sayısı ve elektron yükünün hesaplanması