Ana içeriğe atla

Bu gün sınav günü

Her zaman ki gibi uyku tutmadı ve yine ayaktayım. Askerlik günlerinin yaklaştığı şu günlerde gayet relaks bir şekilde bitirmem gereken tasarımlarla uğraşıyorum gecenin bu vakti. Malum askerde biraz para lazım asker harçlığı çıkartıyoruz :) Arkadaşların tavsiyesi ile sınava ikinci gün gidiyorum. Arkadaşlar erken gitmem konusunda uyardılar. Saat 5 te yola çıksam bile saat 7 de tuzlada olurum ve gittiğimde önümde muhtemelen yine bir kalabalıkla karşılaşıcam. Umarım bir günde biter bu sınav stresi :) Saat 4 gidicezde nereye gidicez. Bi araştıralım dedik. Benim gibi ilk kez gidecekler için adres araştırması yaptım.

Avrupa yakasından gidecekler için 500 ES ve 500 T halk otobüsleri ile eğitim okuluna gidebilirsiniz.

Gideceğimiz yere piyade eğitim komutanlığının resmi sitesindeki haritadan bir bakalım.

hrt2.gif


Bir de engin bilgiye sahip Google amca nasıl göstermiş ordan bakalım.

Daha Büyük Haritayı Görüntüle


Piyade okul komutanlıği ile ilgili arama sonucuna googledan ulaşmak için buraya tıklatın. Bu konuda resmi bir açıklama isterseniz sizi burdan alalım.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kim, ne zaman, ne bulmuş?

1900: Lord Rayleigh= Kısa dalgaboyuları için kara cisim kanununun istatistiksel gösterimi 1900: Ernest Rutherford= Radyoaktif yarı ömrünün hesaplanması 1900: Antoine Henri Becquerel= Beta ışınlarının elektron oldukları iddiası 1900: Lummer, Pringsheim Rubens, Kurlbaum= Kısa dalga boylarında Wien'in kara cisim kanununun başarısızlığı 1900: Max Planck= Kara cisim radyasyonunda quanta , Planck'ın kara cisim prensibi ve Planck sabiti 1900: Paul Villard= Gamma ışınları 1900: Friedrich Dorn= Element 86, radon 1900: Pyotr Lebedev= Radyasyon basıncı ölçüldü 1901: Max Planck= Planck sabiti, Boltzmann sabiti, Avogadro sayısı ve elektron yükünün hesaplanması