Ana içeriğe atla

Çin'de öğretmen öğrencisini pencereden attı.

Çin'de bir öğretmen, 11 yaşındaki öğrencisini okulun 4. katının penceresinden atarak ölümüne sebep olmakla suçlandı.

''Pekin Haberleri'' gazetesinde yer alan habere ve bir polis yetkilisinin verdiği bilgiye göre, Hunan eyaletinin Yongzhou kentindeki bir ortaokulda, 28 yaşındaki öğretmen Li Hengyi, sınıftaki öğrencilerin gözleri önünde öğrencisi Zhang Yaoyi'yi tartakladı ve daha sonra pencereden attı.

Öğretmenin öğrencisine saldırısının nedeni belirtilmedi, ancak Li ve Zhang'ın daha önce tartıştığı ve Li'nin öğrencilerini dövdüğünün bilindiği kaydedildi.

Gazete, bir öğrencinin tanıklığına dayandırarak verdiği haberinde, öğrencilerin olayı dehşetle izlediğini ve sınıfın arka kapısından kaçtıkları ifade edildi. Tanık öğrenci, ''Kızların çoğu ağlıyordu. Daha sonra öğretmen Li'nin çıkıp gittiğini gördük'' dedi.
Olaydan sonra okulda derslere ara verildiği ve soruşturma açıldığı bildirildi.
kaynak

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kim, ne zaman, ne bulmuş?

1900: Lord Rayleigh= Kısa dalgaboyuları için kara cisim kanununun istatistiksel gösterimi 1900: Ernest Rutherford= Radyoaktif yarı ömrünün hesaplanması 1900: Antoine Henri Becquerel= Beta ışınlarının elektron oldukları iddiası 1900: Lummer, Pringsheim Rubens, Kurlbaum= Kısa dalga boylarında Wien'in kara cisim kanununun başarısızlığı 1900: Max Planck= Kara cisim radyasyonunda quanta , Planck'ın kara cisim prensibi ve Planck sabiti 1900: Paul Villard= Gamma ışınları 1900: Friedrich Dorn= Element 86, radon 1900: Pyotr Lebedev= Radyasyon basıncı ölçüldü 1901: Max Planck= Planck sabiti, Boltzmann sabiti, Avogadro sayısı ve elektron yükünün hesaplanması