Ana içeriğe atla

Sitenin Genel Görünümü ve Logo

Soru çözüm sitesinin logo tasarımını bitirdim. Bir kaç tasarımın arasından bu tasarımı kullanmaya karar verdim.

Sitenin büyük bölümünü bitirdim. İstediğim duruma getirene kadar yayına açmak istemiyorum. Başlangıç ne kadar sağlıklı olursa işimiz okadar kolaylaşır. Sağlıklı hizmet vermeden öğrenci arkadaşlarımın vakti almak istemem. Bir kaç gün daha gecikebilir. Kodlarla uğraşmak hazır tasarımı alıp kullanmak kadar kolay değilmiş. Biraz kişiselleştirmeye çalışınca işler büyüdü...Şimdilik sitenin gidişatından haberler bu kadar. Yarım kalan işlere devam..Fizik çalışmayı ihmalk etmeyin. Fizik dersi ihmale gelmez..

[caption id="attachment_271" align="aligncenter" width="248" caption="SoruÇözüm sitenin genel görünümü"][/caption]

Yorumlar

 1. ilknur15/11/08

  sizi çok ama çoook tebrik ediyorum öncelikle estetik ve sanatsal bakış açınız fizikçilerde pek nadir görülen bir meziyet seçtiğiniz renkler ve yazı karakterleri muhteşem güzel ve ilgi çekici fiziği sevdirme adına yaptığınız bu mükemmel çalışmalar uykusuz geceler gayretinizi boş çıkarmamış benim gibi nice bilim aşıklarının her satırını okuyacak çözümlü her soruyu videodan izleyecek ve siteye üye olucak kadar hoşuna gitmiştir sizi yürekten kutluyorum:)

  YanıtlaSil
 2. @ilknur

  İyi dileklerin için teşekkürler. zaman sıkıntısı nedeniyle SoruÇözüm sitemiz bir hayli gecikebilir. dershane öğretmeni olmam nedeniyle interntete yayınlamak için soruçözüm hazırlamaya vakit bulamıyorum.

  en kısa süre soru çözümleri ile görüşmek dileğiyle

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumunuz en kısa sürede gözden geçirilip uygun bulunması durumunda sitede yayınlanmasına izin verilecektir

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kim, ne zaman, ne bulmuş?

1900: Lord Rayleigh= Kısa dalgaboyuları için kara cisim kanununun istatistiksel gösterimi 1900: Ernest Rutherford= Radyoaktif yarı ömrünün hesaplanması 1900: Antoine Henri Becquerel= Beta ışınlarının elektron oldukları iddiası 1900: Lummer, Pringsheim Rubens, Kurlbaum= Kısa dalga boylarında Wien'in kara cisim kanununun başarısızlığı 1900: Max Planck= Kara cisim radyasyonunda quanta , Planck'ın kara cisim prensibi ve Planck sabiti 1900: Paul Villard= Gamma ışınları 1900: Friedrich Dorn= Element 86, radon 1900: Pyotr Lebedev= Radyasyon basıncı ölçüldü 1901: Max Planck= Planck sabiti, Boltzmann sabiti, Avogadro sayısı ve elektron yükünün hesaplanması